Buz Yapıcı Nedir ?

Buz ihtiyacı tüm dünyada özellikle de sıcak iklim bölgelerinde oldukça fazladır. Ticari alanda ise üretilen veya ithal edilen malların uzun süre korunabilmesi için soğuk ortamlarda kalmaları gerekiyor. Bu da buz makinelerinin önemini 2 kat daha arttırıyor. Özellikle balıkçılık sektöründe ithal edilen balıkların uzun süre bozulmadan ihraç yerine ulaşabilmesi için soğuk buz odalarında korunmaları gerekiyor. Böylelikle de ticari buz makinesi ihtiyaç haline geliyor. Haberimizde buz makinesi fiyatları ve buz makinesi çeşitleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Buz Makinesi Fiyatları Ortalama Ne Kadar?


Buz makineleri tıpkı diğer teknolojik ürünler gibi çok geniş bir yelpazede fiyat aralıklarına sahiptir. Örneğin 50-60 bin liradan orta ölçekte bir buz makinesi satın almak mümkündür. Fakat her şeyde olduğu gibi bu konuda da en doğru tercih uzun süre yıllar boyunca kullanılabilecek bir makine satın almak olacaktır. Bu tür makineler oldukça hassastır ve eğer doğru kullanılmazlarsa ömürleri bir hayli kısalır. Termodizayn buz makinesi konusunda ülkemizin en öncü firmalarından bir tanesidir. Gerek fiyat olarak gerekse kalitesi ile uygun olan Termodizayn buz makineleri özgün dizaynlara sahiptir. Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri ile de sürekli olarak ticari iş birliği içinde olan Termodizayn ticari buz makinesi ihracatında ülkemizde bir numaralı firmadır.

Buz Makinesi Çeşitleri Nelerdir?


Buz makineleri çok çeşitlidir. Özellikle yaprak buz makineleri hem tatlı sudan hem de tuzlu sudan buzlar üretebilmektedir. Bu makinelerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de hem hava soğutmalı hem de su soğutmalı olarak çalışabilmeleridir. Balıkçılar için en iyi tercih konteyner tip buz makineleridir. Bu konteyner tipli buz makineleri hem çok az yer kaplar hem de geniş hacmi sayesinde tüm ürünlerinizi tek bir makine içinde muhafaza etmenize olanak tanır. Ticari alanda birçok sektörde buz makinesi ihtiyacı bulunmaktadır. Aynı zamanda insani kuruluşlarda savaş ve diğer doğal afet bölgelerine su yardımı yapmak için bu buz makineleri tercih edilmektedir.

Buz makinesi çeşitlerimizi incelemek ve detaylı bilgi almak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
1
Teklif İstiyorum Teklif İstiyorum