Termodizayn'ın Soğutma Sektöründeki Yeri

16 Ocak 2016

Merhaba,

Termodizayn olarak 1987 yılında yola çıktık...

Yenilikçi ve dinamik yapısı ile soğutma sistemlerinde Dünya pazarındaki amacımız, Kaliteyi, işlevselliği, partikliği, tasarımcılığı ve dizayn etme sanatını ürünlerimize aktarabilmektir. Biliyoruz ki, kullanıcılar için en iyi olmanın yolu onlar için akılcı tasarımlar sunmaktan geçiyor.

Teknolojiye yatırım yaparak müşterilerine daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen Termodizayn diğerlerinden farklı olarak, tropikal iklim şartlarında yüksek performans ile çalışabilen makineler üretme yeteneği ve sıradışı üretimleri ile hemen farkını hissettirmektedir.

Termodizayn, etkin performans yönetimi, güçlü iletişim ve kurumsal sorumluluk konularında kendini sürekli geliştirmekte, müşterileri ile uzun ömürlü iş ilişkisi kurabilen, sezgileri güçlü, duyarlı, pratik, saygılı ve adil bir firma olmak için çalışmaktadır. Bu yolda en büyük yönlendirmeyi yine müşterilerimizden almaktayız. Düzenlediğimiz küresel aktiviteler'den veya firma ziyaretlerinden aldığımız geri bildirimler sonucunda geliştirilen aksiyon planları, son kullanıcıların talep ettikleri kaliteye odaklanmamıza yardımcı oluyor. 

Ben ve Termodizayn ailesi için Termodizayn'ın bir parçası olmak gurur vericidir, ilham kaynağımız ise ürünlerimizi satın alan memnun müşterilerimizdir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti Termodizayn'ın değişmez ilkesidir. En iyi reklamın müşteri referansları olduğunu bilen, müşteri memnuniyetinin de kaliteden geçtiğine inanan şirketimiz, yıllardır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir. TERMODİZAYN daha uzun yıllar boyunca da sizin yanınızda olmayı hedeflemektedir.

Pek yakında, Dünya'da "soğutma sistemlerinin" kalbi bizimle beraber atacak, müsaade edin size ürün kalitemizi yaşatalım, bir TERMODİZAYN ürününe sahip olmak siz müşterimiz için bir ayrıcalık olacaktır.

Ben ve ekibimizdeki tüm çalışma arkadaşlarım olarak hizmetlerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız, sadece alış veriş ve ticari fırsatları değil farkımızı hissetmek isteyen ilgili tüm Dünya bireylerini aramıza katılmaya ve Termodizayn'ın şanslı müşterilerinden biri olmaya davet ediyorum.

Saygılarımla,

Güray Ürkmez
CEO

Nasıl Yardımcı Olabilirim?
1
Teklif İstiyorum Teklif İstiyorum