Hakkımızda

ŞİRKET GENEL PROFİLİ

1987 Yılında faaliyetlerine aile şirketi olarak başlayan firmamız, TERMODİZAYN
olarak kurumsallığa ilk adımını 2000 yılında atmıştır. Tamamen yerli sermayeli ve konusunda uzmanlarca kurulmuş olan şirket, kuruşlundan bu yana "soğutma sistemleri imalat, montaj ve servis" faaliyetini bugüne kadar geliştirerek sürdürmüştür.

TERMODİZAYN, zaman içinde imalatlarını geliştirerek yurt dışına ihraç edecek konuma ulaşmıştır. Toplam kalite anlayışını prensip edinmiş olan firmamız kalite sertifikaları üzerinde çalışmalarını tamamlamıştır.

TERMODİZAYN, ürünlerini 2005 yılı ortasından itibaren CE etiketli olarak sunmaktadır. Kalite ve ihracat çabaları neticesinde TERMODİZAYN ürünleri, Avrupa, Asya , Arap ve Afrika ülkelerinde geniş bir satış yelpazesine ulaşmıştır. Özellikle TERMODİZAYN tropikal iklim şartları ve endüstriyel tasarımlar konusunda rakipleri arasında farklı bir konumdadır.

TERMODİZAYN bugün 1000 m2 kapalı alanda hizmet veren, yurtiçi ve yurtdışı satış ve servis noktaları her geçen gün gelişmekte olan bir firmadır.

TERMODİZAYN müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve kalite seviyesini her geçen gün yukarı taşımaktadır.


ÜRÜN ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME (ARGE)

Teknolojik bir ürün olan soğutma makineleri üreten firmamız yeniliklere ve gelişmeye arge
yatırım yapmayı bir amaç edinmiştir. Teknolojiyi uygulamak yerine üretmenin gerekliliğine inanan firmamızda Ar-Ge faaliyetlerinin
genişletilmesi amacıyla büyük çaba harcanmaktadır.Yüksek kaliteyi yakalamak için cihazlarımızda kullandığımız ürünlerde güvenilirliği yüksek markalar tercih ediyoruz. Ar-Ge 'ye yapılan her türlü yatırımın aslında firmamızın geleceğine yapıldığının bilinciyle çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz.

Teknolojideki değişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, pratik, dinamik kadro ve esnek üretim yapısı sayesinde kısa sürede yeni teknolojilere geçiş yapabilmekteyiz.


SERVİS - GARANTİ ve YEDEK PARÇA

TERMODİZAYN Türkiye’nin tamamına yayılmış 48 bölge servisi ile 24 saat / garanti
365 gün servis güvencesiyle,  tam donanımlı servis araçlarıyla sizin anınızda yer almaktadır. 2 yıl boyunca garanti kapsamında bulunan üretimlerimiz hızlı servis güvencemiz altındadır, gelen arıza taleplerini uzman personelimiz ile birlikte hızla yanıtlamaktayız.

TERMODİZAYN yurt dışında da birçok ülkede yetkili servislere sahiptir. Yurt içinde ve dışında 24 saat içerisinde servis sistemi uygulanarak kesin ve kalıcı çözümler sunulmaktadır.

Garanti süresi dışına çıkmış cihazların aylık periyodik bakım hizmetleri yine geniş servis ağımız sayesinde zamanında yapılmakta, cihazların yıllarca sorunsuz çalışmaları sağlanmaktadır.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamız tarafından koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinilmiştir. memnuniyet
En iyi reklamın müşteri referansları olduğunu bilen, müşteri memnuniyetinin de kaliteden geçtiğine inanan şirketimiz, yıllardır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir. Türkiye’nin sayılı firma ve kurumlarına soğutma alanında üretim, proje – taahhüt, satış, montaj ve servis gibi farklı hizmetleri veren TERMODİZAYN yıllar boyunca sizin yanınızda olmayı hedeflemektedir.

Bir TERMODİZAYN ürününe sahip olmak müşterilerimiz için ayrıcalıktır.


ULUSLARARASI GÜVEN

Avrupa güvenlik normlarına göre üretim yapan ve bunu belgelendiren güven
TERMODİZAYN, kalite güvence çalışmalarını sürdürmektedir. Kullandığı yedek parçaların tamamı, sınıfında uluslararası kaliteye sahiptir. İnsan, makine ve çevre güvenliği için kullandığı elektriksel ekipmanların yanı sıra her makine için uygulanan mekanik ve elektronik test ile fabrikada test edilerek özel ambalajı ile kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
1
Teklif İstiyorum Teklif İstiyorum